Різдво – це свято радості і єднання людських душ

Від хати до хати ідуть колядники, щоб привітати рідних і знайомих, побажати всіляких гараздів. Адже звичай гласить: чим більше колядників і щедрувальників завітають до помешкання, тим щасливішим буде рік прийдешній для його господарів.
10 січня до Золочівської ЦРБ ім.І.Франка завітав церковний хор святого великомученика Микити з села Жуків, щоб привітати шанувальників слова колядою. За традицією зайшли до читального залу з гучною колядою та щирим віншуванням привітали присутніх. Від громади села передали запашного калача та баранця.
Керівник хору Ольга Михайлівна Шумляк. Варто зауважити, що в склад хору входять парафіяни різного віку. Найстаршому хористові 75 років, наймолодшому – 16. Це свідчить про те, що існує тісний зв’язок поколінь, які дбають про духовне відродження села. Заслуговує на увагу довголітня ( з 1972 р. і до цього часу) праця дяка Павла Михайловича Білецького.
Учасники церковного хору: П.М.Білецький, О.М.Шумляк, В.М.Семираз, М.М.Колюбінська, М.В.Бедрій, М.В.Теслюк, М.П.Рибка, М.М.Замрій, Р.Г.Ящук, Н.П.Кутна, О.П.Бурбан, Н.Г.Бурбан, Г.О.Цица, Г.М.Біловус, В.В. Григорович, В.Я.Герус, В.І.Гриневич, П.І.Гринчишин.
Для користувачів бібліотеки щиро лунали слова колядки “Добрий вечір тобі, пане господарю”, Святково і піднесено звучала створена колядка нашим земляком М.Маркевичем на слова М.Кутного “Нині торжествує місто і село”. Світлу радість несли колядки ” Бог предвічний воплотився”, “У Вифлеємі нині новина”, “На небі зірка ясна засяла”.


Щедре різдвяне віншування дзвінко та інтонаційно неслось з уст Василя Гриневича.

Директор Золочівської ЦБС Іванна Григорівна Марчак привітала всіх зі святами та подякувала гостям. Побажала у мирі, здоров’ї, радості, любові, достатку прожити цей рік.
Вечір був теплий, по-домашньому затишний і водночас святковий.

Золочівська ЦБС

Залишити відповідь

Next Post

Золочів'яни організували вертеп на сучасний лад (відео)

Молодь церкви Різдва Пресвятої Богородиці у Золочеві організували вертеп на сучасний лад. Колядували для парафіян церкви, отців. 13 січня завітали з вертепом у Золочівську бібліотеку та у Золочівський військовий шпиталь і у ремонтно-відновлювальний полк. У вертепі брало участь 12 парафіян: Домерецька Ліля – Українка Шафранська Ольга – Ангел Перейма Назар […]