Рюкзаки Osprey – чудовий аксесуар для мандрівників та туристів

Під час походу потрібно скористатися великою кількістю різних інструментів та аксесуарів, а вміщувати їх потрібно в одному місці. Таким місцем є рюкзак Osprey, за допомогою якого забезпечується ще й захист всього вмісту. Застосування нових технологій робить рюкзак легким, надійно захищеним та практичним для тривалого використання.

У конструкції застосовується унікальна система кріплення, рама та поясні напрямки, які ідеально утримують рюкзак та гарантують свободу рухів. Навіть через довгий час носіння не виникне неприємних відчуттів та больового синдрому у спині. Застосування технології розподілу навантаження дасть такий ефект, що рюкзак буде вдвічі легшим по відчуттям за його реальну вагу.

Технологічні особливості

Виробник використовує фірмову технологію AntiGravity, яка представлена ​​у вигляді жорсткого каркасу із сіткою. Вона гармонійно з’єднуватиме спину і лямки з поясом в одну площину, щоб рівномірно розподілити навантаження.

Додаткові особливості рюкзаків можна позначити так:

  • технології AirSpeed ​​та AirScape;
  • система кишень та навісних елементів;
  • кріплення для лямок та ременів.

Технологія AirSpeed ​​є сіткою, за допомогою якої створюється відведення вологи та тепла. Також інтернет-магазин Alp пропонує інші варіанти виконання рюкзаків, за допомогою яких можна тривалий час провести в поході. Додатково представлена ​​технологія AirScape у вигляді жорсткого каркаса. Він ідеально підійде для тривалих подорожей та походів за рахунок міцного укріплення в єдиному положенні.

Різновиди рюкзаків від Osprey

Залежно від цілей та завдань виробник пропонує різні варіанти виконання рюкзаків, тому вони поділяються на такі категорії:

  • міські (нейтральний дизайн та зручна спинка, ідеальне рішення на кожен день для зберігання особистих речей);
  • туристичні (легкі та місткі, міцні та надійні, легко витримують різні погодні фактори);
  • для хайкінгу (відмінні рюкзаки для новачків, які вперше пішли в похід);
  • похідні (розроблені для тривалих походів, поєднують у собі ідеальний баланс та легкість конструкції);
  • зимові (розраховані для додаткового кріплення сноуборду, лиж та інших аксесуарів);
  • велорюкзаки (створені з урахуванням швидкої їзди та подолання великих дистанцій).

Додатково є великий вибір вузьконаправлених рюкзаків. Вибираючи в інтернет-магазині «Alp» необхідно скористатися фільтрами і зробити остаточну вибірку. Всі вироби мають детальний опис, характеристики та фотографії для розуміння візуальної складової.

Next Post

Як підготувати автомобіль до зимового сезону: перевірка шин

Зима – це час, коли умови на дорогах можуть бути небезпечними. Сніг, лід і низькі температури можуть ускладнити керування автомобілем. Щоб забезпечити безпеку на дорозі взимку, важливо підготувати автомобіль до зимового сезону. Одним з найважливіших елементів підготовки є перевірка шин. Компанія “АвтоШинТранс” допомагає вам зробити це легко та ефективно. Перевірка […]