Про неприпустимість використання радянської окупаційної символіки та свастики

VIII сесія VI демократичного скликання Золочівської міської ради прийняла рішення “Про неприпустимість використання радянської окупаційної символіки та свастики під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни”

Відповідно до ст. 20 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від  21.05.1997 року, беручи до уваги рішення Львівської обласної ради V демократичного скликання від 25.05.2010 року № 1232 “Про відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни” враховуючи протокол від 28.04.2011 року Комісія з питань регламенту, депутатської етики, законності та громадського порядку, сесія міської рада –

ВИРІШИЛА:

1. Підприємствам, установам та організаціям, що перебувають на території міста Золочева заборонити під час відзначення Днів пам’яті жертв Другої світової війни чи Дня Перемоги використовувати копії Прапора Перемоги та будь-яку іншу радянсько-комуністичної символіку та свастику, яка є наругою над пам’яттю жертв московсько-більшовицького та німецько-нацистських режимів.

2. Звернутися до священнослужителів усіх конфесій у м. Золочеві з проханням проводити 8 травня молебні за українців, які загинули в боях за незалежність України під час Другої світової війни або стали жертвами німецько-нацистського і радянсько-комуністичного режимів.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на виконавчий комітет міської ради.

Залишити відповідь

Next Post

Делегація НАТО...

Делегація НАТО завітає нам Львівщину. Члени цієї організації, надаватимуть допомогу  у проведенні семінару за участі представників країн, які приймали Олімпійські ігри та Чемпіонат Європи з футболу. На семінарі обговорюватимуть питання безпеки та толерантності під час Євро-2012. Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк перебував з робочим візитом у штаб-квартирі НАТО 27-29 квітня у […]