Рішенням сесії ЗАБОРОНЕНО діяльність церкви московського патріархату у Золочівському районі (відео)

8 липня 2022року, відбулась ХІІ позачергова сесія Золочівської районної ради. Сесію проводив голова районної ради Орест Кавецький. На сесію прибуло 31 депутат.

“Порядок денний складався з наступних питань: 1. Про звернення Золочівської районної ради Львівської області до Верховної Ради України щодо ухвалення проекту Закону України «Про заборону Московського патріархату на території України» (реєст. №7204 від 22.03.2022 року). 2. Про заборону діяльності Української православної Церкви московського патріархату на території Золочівського району Львівської області. 3. Про заборону діяльності Української Правовірної Греко-Католицької Церкви «Група Догнала» на території Золочівського району Львівської області. 4. Різне. Одноголосно рішенням сесії діяльність церков московського патріархату та Групи Догналана території Золочівського району Львіської області ЗАБОРОНЕНО!!! Агентурі кремля не місце у нашому районі! Слава Україні🇺🇦!”, – йдеться у повідомленні Золочівської районної ради.

Детальніше у коментарі голови районної ради Ореста Кавецького.

Next Post

Консультанти-нутриціологи про компанію NSP та оздоровлення (відео)

У сучасному суспільстві популярною є тенденція до здорового способу життя та краси. Люди все більше займаються спортом та обирають правильне харчування. Такий фахівець, як нутриціолог займається питаннями правильного харчування. Нутриціолог – фахівець нутриціології, який займається усім, що пов’язано з їжею. Такі експерти вивчають компоненти, елементи й речовини, які входять до […]