Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час зимових свят

Наближаються новорічні та різдвяні свята, які традиційно супроводжуються радісним очікуванням казки та дива. Однак, якщо не приділяти достатньої уваги заходам безпеки, казка в мить може перетворитися на трагедію.

У місцях масового перебування людей, у навчальних закладах тощо рятувальники вже проводять ряд організаційних та практичних заходів з метою запобігання виникненню пожеж та інших надзвичайних ситуацій у святкові дні. Проте найбільше загорянь у цей період стається у житловому секторі.

Тож Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області наголошує на необхідності виконувати основні правила пожежної безпеки:
– Зокрема, встановлюючи ялинку, потурбуйтеся про те, щоб вона не перекривала шляхи для евакуації людей, а також мала міцну стійку основу.
– Не можна прикрашати ялинку свічками з відкритим вогнем, легкозаймистими матеріалами та виробами (наприклад, ватою, пінопластом), пошкодженими електричними гірляндами.
– Зважте, що потужність лампочки гірлянди не повинна перевищувати 25 Вт. Бенгальські вогні запалюйте якомога далі від ялинки.
– У жодному разі не залишайте малолітніх дітей удома на самоті, оскільки дитячі пустощі з вогнем, гірляндами тощо можуть призвести до пожежі.
– Якщо ж сталося загоряння, першочергово треба знеструмити приміщення та викликати Службу порятунку «101».

Шановні громадяни!
Пам’ятайте, що тільки при дотриманні цих правил Ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.

Золочівський РВ ГУ Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Золочівської РДА

Next Post

До уваги ОТГ: алгоритм передачі спільного майна району територіальним громадам

Як повідомили “Золочів.нет” у пресслужбі Львівської ОДА, сьогодні багато об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області зіткнулися з проблемою своєчасного та законодавчо вивіреного процесу передачі спільного майна району територіальним громадам. Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА питання передачі майна районів новоствореним територіальним громадам області врегульоване чинним законодавством. Насамперед йдеться про […]