Рятувальники надали допомогу дитині, яка травмувалася під час катання на лижах

ілюстрація

26 грудня Славською пошуково-рятувальною групою на горі Високий Верх надано допомогу 1 травмованому туристу лижнику (дитина 2008 року народження). Як з’ясувалось на місці події дитина під час спуску травмувала ногу. Рятувальники на ношах спустили дитину до підніжжя гори де передали батькам та медикам для подальшого огляду. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області.

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує, про правила безпечного катання на гірськолижних трасах, дотримуйтесь безпечної швидкості, яка дасть вам час для додаткового маневру щоб уникнути зіткнення, не зловживайте спиртними напоями під час катання, адже час реакції зменшується в рази, одягайте захисне спорядження та теплий одяг, не з’їжджайте з трас та пам’ятайте, що в місцях масового катання з гір невмілий і головне недисциплінований лижник – серйозна небезпека для оточуючих.

Next Post

Тижневі оголошення (відео)

Вітаю Вас! До Вашої уваги програма «Тижневі оголошення» з такими рубриками: Робота Нерухомість Знайдено втрачено Увага розшук Різне Усім кому цікаві дані рубрики, дивіться щопонеділка програму «Тижневі оголошення» а хто бажає розмістити інформацію телефонуйте за номером: 0972701452. Отож, у рубриці «Робота» Ви дізнаєтесь про таке: “Нова пошта” запрошує на роботу […]