Резонанс: кінотеатр у Золочеві призупинив свою роботу (відео)

Тривають баталії довкола кінотеатру у Золочеві, під умовною назвою з оціночним судженням “Кінобитва: Бартків VS Гриньків”.

5 квітня 2019 року у Золочів прибула комісія щодо перевірки прибудови чи то може кінотеатру на звернення Андрія Кота – нардепа по округу № 126 (міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони).

Після цієї перевірки підприємець Ігор Бартків зробив заяву, що кінотеатр призупиняє свою роботу.

Також розповів, що купив (як і обіцяв) бруківку, щоб замостити 1/5 площі Вічевої і навіть найняв місцевого підрядника. Проте, Ігор Бартків каже, що підряднику мерія не дозволяє проводити роботи.

Нагадаємо, що у травні 2018 року у Золочеві відкрився сучасний 3D кінотеатр. Золочів може похвалитися одним з найбільших екранів серед кінотеатрів у Західній Україні. Для того аби Золочів мав сучасний цифровий 3D кінотеатр Ігор Бартків витратив більше 5 мільйонів гривень. 

Найбільше сумно те, що поки тривають баталії між Ігорями Михайловичами Бартківим та Гриньківим страждають звичайні мешканці міста, які відчувають незручності, бо знову не працює кінотеатр. А мерія, так і не спроможна завершити площу…

Залишити відповідь

Next Post

Наживо: Звітний концерт Золочівської музичної школи

Дивіться наживо звітний концерт Золочівської музичної школи. Поділіться цим у соцмережах: