Режим роботи центрів обслуговування платників з 13 вересня 2023 року змінено

Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що Центри обслуговування платників з 13 вересня 2023 року працюють з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.) з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., а також з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні дві години на 10 – 15 хвилин.
Також нагадуємо, що є і інші зручні способи спілкування платників податків з податковою – онлайн та поштою.
За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 5 МБ).
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
Електронний кабінет працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування.
Також спілкуватися з податковою службою можна дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX». Цей сервіс надає можливість отримувати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, строки подання звітності та сплати податків тощо.

Буський сектор організації роботи
управління організації роботи
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Робота: потрібен продавець-консультант

Приєднуйся до команди lifecell: ми шукаємо продавця-консультанта. За детальною інформацією звертатися за тел. 0931651616 – Ігор. Поділіться цим у соцмережах:
lifecell