Реєстраційний номер облікової картки платника податків можна внести до паспорта

Золочівська ОДПІ повідомляє, що замість облікової картки платника податків, як окремого документа, фізичні особи можуть використати дані про реєстраційний номер, внесені до паспорта громадянина України.
Нагадуємо, для отримання реєстраційного ( ідентифікаційного) номера потрібно звернутися в Центр обслуговування платників Золочівської ОДПІ ( м. Золочів, вул. Лермонтова,1 каб. № 1), заповнити облікову картку фізичної особи ( форма 1ДР) та пред`явити документ, що посвідчує особу (паспорт). Працівники служби за бажанням фізичної особи видадуть довідку, або проставлять відповідну відмітку про присвоєння реєстраційного номера на сторінках 7, 8 та 9 паспорта.
Облікові картки фізичних осіб віком до 16-ти років або неповнолітніх осіб, які ще не отримали паспорта, подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником). Для цього необхідно пред`явити свідоцтво про народження дитини та документ, що посвідчує особу одного із батьків.
Будь-яку додаткову інформацію можна отримати за телефонами: (03-265) 4-21-84, 7-10-34.

ГДІ з питань комунікацій

Залишити відповідь

Next Post

Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (відео)

У відповідності до частини п’ятої статті 16 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Положення про центр Буський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розпочав свою роботу 1 липня 2015 р. Діяльність нашого центру поширюється на території Буського, Бродівського, Золочівського, Кам’янко-Бузького і Радехівсього районів Львівської області. Буський місцевий […]