Революційне кохання: активіст Майдану став на коліно і покликав дівчину заміж

kohannjaЄвген та Настя готуються одружитись на Майдані.
В Українському домі активіст з Грушевського освідчився дівчині, яка допомагає на кухні Майдану. Вона з Криму, він з Хмельниччини. Вона російськомовна, а для нього рідна – українська. Закохані дуже різні, але тепер не можуть жити одне без одного.
Як йдеться в сюжеті ТСН.Особливе, напередодні Євген здивував увесь Український дім – став на коліно і освідчився Насті так, щоб чули усі.
За словами Євгена, Майдан творить чудеса. Він домовився, щоб друзі влаштували йому музичний супровід, щоб він феєрично зміг освідчитись коханій.
Сама ж дівчина каже, що в неї спочатку був шок, оскільки сталось все дуже несподівано, але вона без коливань погодилась на пропозицію.

Зараз історію Євгена та Насті, яка до речі вагітна, на Майдані переповідають, і кажуть, що це перша приємна новина за тривалий час. Тому пара хоче віддячити усім, хто за них вболіває.

Парочка хоче одружитися зараз, коли ще не закінчилися революційні події, і гостями на їхньому весіллі стануть усі, хто присутній на Майдані.

Джерело: ТСН.


Залишити відповідь

Next Post

На Золочівському Євромайдані показали фільм ”Кримінальна окупація” (відео)

2 лютого у Золочівському Народному домі відбувся показ фільму ”Кримінальна окупація”. Організував показ фільму Штаб національного спротиву. Окрім того до присутніх звернулися активісти Золочівського Євромайдану. Детальніше дивіться у відео: Поділіться цим у соцмережах: