Ремонтують дорогу від села Красносільці до селища Поморяни

Продовжується ремонт дороги Перемишляни – Плугів через Чемеринці, зокрема на ділянці від с. Красносільці до селища Поморяни.

Щодо ремонту цієї дороги ми звернулися за інформацією до нардепа Тараса Батенка.

“Перемишляни – Плугів через Чемеринці, мають зробити згідно договору ділянку дороги від 50 км.+020 м. до 33 км.+155 м. (16км. 865 м.). Ділянка дороги від 33 км.+155 м. – 31 км.+217 м. (1938 м. – загальна протяжність) дорога комунальної власності селищної ради, яку потрібно передати на баланс служби автомобільних доріг Львівської області щоб вони її зробили, бо в місцевому бюджеті немає на це коштів.

По факту зроблено: 7 км. 600 м. – фрезерування дорожнього покриття (розпушення), близько 700 м. ще мають до робити.

Думаю, будуть проблеми по цій дорозі, бо у підрядника відсутній матеріал для влаштування основи ЩПС (щебенево-піщаної суміші), який вони вже мали положити (із слів інспектора, який відповідає за Золочівський район). Після ЩПСу мають положити новий матеріал (асфальт) + вирівнюючий шар асфальту.” – розповів “Золочів.нет” Народний депутат України Тарас Батенко.

Попередньо була також інформація, що на ділянку дороги від с. Красносільці до смт. Поморяни та від Поморян до кордону з Тернопільською областю планується виділення за рахунок митних надходжень 50 млн. грн.

31 серпня, депутат райради Василь Ляшовський разом з інспектором Служби автомобільних доріг Львівської області Романом Коцаним, інспектували ремонт цієї дороги.

Нагадаємо, що раніше нам стало відомо, які дороги планують ремонтувати у Золочівському районі.

Залишити відповідь