Ремонтують дорогу Гутисько-Тур’янське-Почапи

Проводять ремонт дороги Гутисько-Тур’янське-Почапи. Зокрема, ремонт на цій автодорозі здійснюється у Золочівському районі на ділянці  від кордону з Буським районом до Білої Гори та об’їзд села Білий Камінь. Про це повідомив депутат Золочівської районної ради Василь Ляшовський.

“Сьогодні, 18 липня, інспектував виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі С140202 Гутисько-Тур’янське-Почапи. Усі роботи здійснює підрядна організація ТзОВ «Дорог Буд Україна».
Зокрема, зі слів підрядника ремонт на цій автомобільній дорозі здійснюється на ділянці від кордону з Буським районом до Білої Гори (Гора Маркіяна Шашкевича, або Підлисецька гора) 1.9 км. та об’їзд села Білий Камінь 1.5 км. з полотним фрезеруванням (розпушення) на товщину 5 см., влаштування основи ЩПС (щебенево-піщаної суміші) 12 см. + вирівнюючий шар асфальту товщиною 6 см.” – про це написав Василь Ляшовський у Фейсбук.

За попередніми даними від народного депутата України Тараса Батенка нам стало відомо, що на цю дорогу було виділено 2 млн. грн.