Ремонтуватимуть покрівлю Золочівської районної стоматологічної поліклініки (відео)

stovatologijaЗолочівською районною радою виділено кошти на ремонт покрівлі стоматологічної поліклініки, яка у аварійному стані.

Як розповідає головний лікар районної стоматологічної поліклініки Олег Сенько, роботи вже розпочнуться у понеділок і згідно договору мають завершитися до 1 серпня. На проведення капітального ремонту покрівлі виділено 315 тис. грн.

В.о. голови Золочівської районної ради Андрій Леськів каже, що дане питання ініціювали самі депутати районної ради, які є медиками, зокрема Антон Луговий, а рішення про виділення коштів на ремонт погодила сесія районної ради.

Слід відмітити, що також потребують ремонту і кабінети поліклініки. Тому за кошти спонсорів та кошти медиків буде проведено поточний ремонт всередині.


Залишити відповідь

Next Post

Золочівська райрада прийняла Звернення щодо катастрофи літака ІЛ-76, в якому загинув Віталій Бахур (відео)

25 червня 2015 року на ХL сесії Золочівської районної ради депутати прийняли  Звернення до Президента України, Верховної ради України, Міністерства Збройних сил України, Генеральної прокуратури України, щодо катастрофи ІЛ-76, яке ініціював депутат Золочівської районної ради від ВО «Свобода» Андрій Кукуруза. Звернення до Президента України, Верховної ради України, Міністерства Збройних сил […]