Ремонт у центрі Золочева (відео)

На відео Золочів 14 липня 2020 року, центр міста.

Нагадаємо, що ще 20 жовтня 2017 року на площі Вічевій у Золочеві розпочали роботи по реконструкції. За попередньою інформацією згідно з даними сайту Prozorro у 2017 році реконструкція площі Вічевої, вул. Шашкевича та прилеглих вулиць в місті Золочеві вартувала понад 33  мільйони грн.  А у 2019 році стало відомо, що загальна кошторисна вартість об’єкту “Реконструкція площі Вічевої, вул. Маркіяна Шашкевича та прилеглих вулиць м. Золочева Львівської області” вже становить 60 358 356,00 грн.

На третій рік ремонту ситуація виглядає не обнадійливо, вулиці риють, заривають, знову розривають. Наразі коли буде завершено ремонт достеменно не відомо.

Next Post

Запрошують на виставку-продаж гранітних пам'ятників

ФОП Рудий А. В. пропонує завітати на виставку-продаж гранітних пам’ятників. Одним з основних напрямків нашої діяльності є виготовлення та встановлення надмогильних пам’ятників, з будь-якого виду житомирського граніту. Також пропонуємо вашій увазі види товарів: підвіконня, сходи, стільниці, каміни, лампадки, вази та інше. 3D моделювання. Графік роботи: Пн-суб: з 9.00-18.00 Вихідний день […]