Ремонт у центрі Золочева (відео)

На відео Золочів 14 липня 2020 року, центр міста.

Нагадаємо, що ще 20 жовтня 2017 року на площі Вічевій у Золочеві розпочали роботи по реконструкції. За попередньою інформацією згідно з даними сайту Prozorro у 2017 році реконструкція площі Вічевої, вул. Шашкевича та прилеглих вулиць в місті Золочеві вартувала понад 33  мільйони грн.  А у 2019 році стало відомо, що загальна кошторисна вартість об’єкту “Реконструкція площі Вічевої, вул. Маркіяна Шашкевича та прилеглих вулиць м. Золочева Львівської області” вже становить 60 358 356,00 грн.

На третій рік ремонту ситуація виглядає не обнадійливо, вулиці риють, заривають, знову розривають. Наразі коли буде завершено ремонт достеменно не відомо.

Next Post

Вибір електричного котла для оселі

Неухильно зростає кількість жителів як багатоквартирних, так і приватних будинків, які вважають за краще використовувати для обігріву житла електрику. Цей енергоносій вважається не найдешевшим, але безпечний і ефективний. До того ж є можливість для економії, якщо електрокотли для дому будуть підбиратися з урахуванням всіх факторів, з залученням професіоналів. Особливості електричних […]