“Референдум” в регіоні не відбувся, — в.о. глави Луганської ОДА

viriginaВ.о. голови Луганської обласної державної організації Ірина Верігіна заявила, що так званий “референдум” в регіоні не відбувся.

Про це сказано в офіційній заяві в.о. голови Луганської ОДА.

“Вже зараз можна сміливо стверджувати, що Луганська область сказала тверде “Ні” незаконному “референдуму” так званої “Луганської народної республіки”. Волевиявлення громадян, яке суперечить Конституції України, виявилося аж ніяк не народним – під дулом автомата прийти на захоплені дільниці погодилося небагато людей”, – йдеться в заяві.

За її словами, завдяки консолідації місцевої влади в Білокуракинському, Сватівському і Троїцькому районах не відкрилася жодна “дільниця”.

Додамо, СБУ спільно з військовослужбовцями ЗСУ поблизу Маріуполя Донецьої області вилучили 10 тисяч бланків бюлетенів псевдореферендуму. У всіх бюлетенях було заздалегідь проставлена відмітка “Так” за підтримку федералізації “Донецької народної республіки”.
Джерело: РБК-Україна, 24 канал.


Залишити відповідь

Next Post

Ляшко спростував повідомлення про своє викрадення терористами (відео)

На своїй сторінці у Facebook кандидат на пост Президента України Олег Ляшко написав: “Терористи заявили, що захопили мене у полон. У Луганську навіть салют дали з цього приводу. Дирку їм від бублика, а не Ляшка. Я живий, продовжую воювати на Сході” Допис by Олег Ляшко. Поділіться цим у соцмережах: