РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ

Реєстрація громадського об’єднання відбувається відповідно до Закону України «Про громадські об’єднання».
Реєстрація громадського об’єднання здійснюється безоплатно органами виконавчої влади, на які відповідно до законодавства покладені повноваження з питань реєстрації громадських об’єднань (далі – уповноважений орган з питань реєстрації), за місцезнаходженням громадського об’єднання.
Для реєстрації громадського об’єднання керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об’єднання для здійснення реєстраційних дій, протягом 60 днів з дня утворення громадського об’єднання подають (надсилають поштовим відправленням) до уповноваженого органу з питань реєстрації за місцезнаходженням громадського об’єднання заяву за формою, затвердженою Міністерством юстиції України, до якої додаються:
1) примірник протоколу установчих зборів, оформленого з дотриманням Закону України “Про громадські об’єднання”;
2) статут (у двох примірниках);
3) відомості про керівні органи громадського об’єднання із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові (за наявності), дати народження керівника, членів інших керівних органів, посади в керівних органах, контактного номера телефону та інших засобів зв’язку, а також зазначені відомості про особу (осіб), яка має право представляти громадське об’єднання для здійснення реєстраційних дій, до яких додається письмова згода цієї особи, якщо така особа не була присутня на установчих зборах;
4) заповнена реєстраційна картка на проведення державної реєстрації юридичної особи.
Заяву та документи, які подаються до реєструючого органу, підписує керівник або особа (особи), яка має право представляти громадське об’єднання для здійснення реєстраційних дій. Справжність підпису зазначеної особи на заяві про реєстрацію громадського об’єднання засвідчується нотаріально.
Для реєстрації громадської спілки, додатково, подаються документи, які містять відомості щодо структури власності засновників – юридичних осіб та фізичних осіб – власників істотної участі цих юридичних осіб.
На підставі поданих документів уповноважений орган з питань реєстрації протягом семи робочих днів з дня їх отримання приймає рішення про реєстрацію або про відмову у реєстрації громадського об’єднання, про направлення документів на доопрацювання чи про залишення документів без розгляду по суті.
Реєстраційна служба Золочівського РУЮ


Залишити відповідь

Next Post

У Золочівському Народному домі показали фільм про Донецький аеропорт (відео)

27 травня, у районному Народному домі відбувся безкоштовний показ кінофільму “Аеропорт”. Документальну стрічку про звитяги тих, кого назвали “кіборгами”, прийшли переглянути учасники Антитерористичної операції та їхні сім’ї. Більшу половину глядачів, становили учні старшокласники, молодь та громадськість району. Також у перегляді фільму взяли участь керівництво району. Цей фільм розповідає про захисників […]