Реалізація права на отримання публічної інформації

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України від 13.01.2011 №2939-VI „Про доступ до публічної інформації» Буською ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області забезпечено розгляд запитів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, які надійшли поштою, електронною поштою та особисто від запитувачів. Так, станом на 01.07.2016 року на розгляд до ОДПІ надійшло 12 запитів на публічну інформацію, з них: 9 – від юридичних осіб, 2 – від громадян, 1- від органів виконавчої влади як до розпорядників інформації.
Запитувачі інформації зверталися з проханням надати інформацію щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, стану надходження податків до бюджетів України, сплати єдиного внеску та іншу податкову інформацію.
За результатами розгляду задоволено 9 запитів на інформацію, на інші надано відмову.

Cектор організації роботи Буської ОДПІ

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Віталіка Годлевського

Віталіка Годлевського з 15 річчям щиро вітають батьки, бабусі, дідусь, брати з дружинами, хресні батьки та Павло з дружиною. В день народження Твій ми з тобою радієм І сердечно бажаєм, щоб збулись Твої мрії. Щоб пливло тобі щастя з роси і води, Щоб жить – не тужить і не знати […]