Разом допомагаємо нашим військовим

armijaЯк ми повідомляли раніше, на виконання пропозиції депутатського корпусу Золочівської районної ради Громадською радою при голові районної ради було організовано збір доброчинних коштів на потреби Української Армії, що воює в зоні АТО.
Інформаційному порталу “Золочів.нет” у  районні раді розповіли, що за два тижні роботи зібрано 10200 (десять тисяч двісті гривень), які передали для нагальних потреб приватні підприємці району – 5100 грн., працівники районної ради та райдержадміністрації – 3200 грн., а також громадяни Криницький С.І., Візниця З.О., Фенчак В.І., Мельник В.М., Юзва П.П., Бундз М.І., Яхвак М.Р.
За 2000 грн. придбано і передано на передову 9 кариматів, 2 палатки та засоби особистої гігієни на прохання командування в/ч А2562, що дислокується у м. Золочеві, воїни якої у зоні АТО проводять ремонт військової техніки.
Оскільки в районі воєнних дій постійно відбуваються бої, що призводять до виходу із ладу техніки, склався великий запит на запчастини та приладдя до неї, а також на запчастини до автомобілів ГАЗ-66, автобусів «Еталон» і ПАЗ.
Громадська рада дякує всім жертводавцям за внесені кошти та просить усіх небайдужих мешканців Золочівщини допомогти нашим воїнам, кожен день пам’ятаючи, що Україна – в смертельній небезпеці.
Збір коштів триває в приміщенні адмінбудинку районної ради, 3 поверх, каб. 307.


Залишити відповідь

Next Post

Сьогодні на Львівщині оголошено жалобу. Ховають двох загиблих під Зеленопіллям

15 липня, голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех оголосила жалобу у Львівській області у зв’язку з похоронами двох загиблих під Зеленопіллям військових – Петра Василихи та Василя Вовка. Повідомляє прес-служба ЛОДА.  Солдат Василиха Петро Степанович загинув 11 липня біля с.Зеленопілля. Похорон відбудеться сьогодні о 15.00 в с.Дрогомишель Яворівського району. Солдат Вовк […]