Рахунок за світло споживачі можуть отримувати на електронну пошту, а суму до оплати – SMS повідомленням

У ТОВ «Львівенергозбут» запровадили зручну послугу для своїх клієнтів: рахунок за електроенергію споживачі можуть отримувати на електронну пошту, а інформацію про нарахування за світло — SMS-повідомленням на мобільний телефон. Про це “Золочів.нет” повідомили у ТОВ «Львівенергозбут».

Як скористатись новою послугою?
Для цього потрібно заповнити анкету розміщену на сайті електропостачальника – www.lez.com.ua. У запропонованій формі анкети ввести десятизначний код клієнта, електронну пошту та номер мобільного телефону на які хотіли б отримувати інформацію, а також надати згоду на обробку персональних даних.

Після успішного заповнення анкети клієнт ТОВ «Львівенергозбут» раз на місяць буде отримувати в електронному вигляді рахунок за спожиту електроенергію та інформацію про нарахування.
Звертаємо увагу, що лист з рахунком не надійде, якщо зазначена в анкеті електронна адреса зареєстрована на заборонених в Україні сервісах (“mail.ru”, “yandex” та інші).

Нагадуємо, що дізнатися свій десятизначний код можна з рахунку за електроенергію за попередні періоди або з квитанції про оплату, яка надається в пункті прийому платежів.

Важливо знати!
Щоб отримати рахунок на оплату за фактично спожиту електроенергію протягом розрахункового місяця, споживач зобов’язаний згідно Договору подати показ лічильника з 01 по 05 число місяця наступного за розрахунковим!

Залишити відповідь