Рак молочної залози — це не вирок

Рівень захворювання на рак молочної залози зростає з кожним роком. Але якщо вчасно виявити це захворювання, можна повністю вилікуватися.

Що треба знати жінці та коли звертатися до лікаря? 

Звертатися треба, у випадках, коли жінка зауважить, що у неї:

  • Болі в молочних залозах, або довкола них.
  • Виникнення асиметрії молочних залоз (різні розміри), деформація їх, а також деформація сосків.
  • Виділення з сосків (поза періодом годування дитини грудьми).
  • З’явилися ущільнення в ділянці молочної залози, біля залози, в підпахвинних ділянках.
  • Розлади менструального циклу тривалий час.
  • Проблеми із щитоподібною залозою.
  • При виникненні проблем під час грудного годування.
  • Якщо були травмовані молочні залози.
  • Якщо вам 35 і більше років, і ще жодного  разу не проходили обстеження молочних залоз.

Основними інструментальними методами обстеження молочних залоз на даний час є рентгенівська та ультразвукова маммографії. Ультразвукова діагностика (УЗД) молочних  залоз є унікальним методом обстеження молочних залоз через свою безпечність та неінвазивність. Цей метод є ведучим в обстеженні молочних залоз у молодих жінок та високоінформативним при обстеженні молочних залоз у жінок середнього та старшого віку.  УЗД є основним методом при обстеженні грудних залоз у дітей та підлітків.

Пройшовши УЗД грудних (молочних) залоз, ви не тільки захистите себе від величезної кількості наслідків у разі наявності захворювання, але й отримаєте відповідь на ряд важливих питань пов’язаних із вашими молочними залозами.

Періодичне проходження УЗД молочних залоз – це вкрай важлива процедура для виявлення захворювання на ранніх стадіях їх розвитку.  Простіше вилікувати вчасно виявлене захворювання, ніж боротися з його наслідками – це відомо не тільки лікарям, а й усім  людям.

Лікар УЗД Тимків Оксана Зіновіївна


Залишити відповідь

Next Post

На присягу до Львова

Із самого ранку до Львівського полку внутрішніх військ МВС України почали сходитись батьки та рідні майбутніх воїнів правопорядку. Адже свято прийняття військової присяга це дуже важливий день у житті кожного солдата, такий як перша лінійка у школі, чи перший день у вищому навчальному закладі. В майбутньому гортаючи альбом із фотографіями […]