Радість успіху у Червоненському ВПУ

chervone (1)З 25 по 28 травня 2015 року у місті Виноградів Закарпатської області проходив ІІІ – заключний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» у якому взяли участь представники 23 областей України. Львівщину представляв учень Червоненського ВПУ – переможець обласного конкурсу Руслан Миклаш.

Конкурс відбувся за сприяння Міністерства освіти і науки України, Департаменту професійно-технічної освіти. Компетентне журі призначене наказом № 530 від 13 травня 2015 року за підписом директора департаменту В.В. Супруна у складі 7 осіб, – під головуванням завідувача кафедри технології машинобудування Ужгородського національного університету Жигуц Юрія Юрійовича відзначило 6 призових місць, володарі яких протягом року будуть отримувати Президентську стипендію.

Учасники із областей України змагались протягом трьох турів.
І тур – передбачав перевірку теоретичних знань конкурсантів із спеціальних дисциплін «Трактори і автомобілі», «Ремонт машин», «Слюсарна справа», «Сільськогосподарські машини»
Під час практичного ІІ туру учні виявляли дефекти та ремонтували масляний насос і циліндр гідросистеми. У ІІІ турі – учасники конкурсу на контрольно-випробувальному стенді перевіряли якість ремонту масляного насоса і гідроциліндра.

У напруженій боротьбі, спираючись на отримані у навчальному закладі знання, талановитий учень Червоненського ВПУ Руслан Миклаш здобув 5 призове місце і був відзначений висококваліфікованими фахівцями журі за кмітливість та компетентність при виконанні практичного завдання.

Щира подяка Руслану Миклашу, дирекції, викладацькому складу ВПУ, майстрам виробничого навчання: Максимику В.Ю., СняданкуА.Б. за прекрасне представлення навчального закладу та Галичини на рівні нашої держави з розумінням, що майбутнє України творитиме, плекатиме і захищатиме саме така молодь як Руслан. Висловлюємо вдячність батькам Руслана – Ігорю Володимировичу та Емілії Йосипівні Миклашам за добре виховання сина та довіру до нашого навчального закладу.

Руслан закінчує ІІІ курс і з 1 вересня 2015 року продовжить ступеневу освіту у стінах Червоненського ВПУ на 4 курсі щоб одержати початкову вищу освіту та кваліфікацію «Технік-механік» за спеціальністю «Експлуатація сільськогосподарських машин та обладнання». Разом із своїми наставниками та друзями запрошує творчих, здібних юнаків і дівчат поступати на навчання в училище, яке дає хороші знання, професійно-практичну підготовку і виховує активну життєву позицію.

Червоненське ВПУ


Залишити відповідь

Next Post

Мешканець Золочева став жертвою телефонного шахрая

До Золочівського райвідділу міліції поступила заява громадянина А.  жителя міста Золочів, про те що 16 травня 2015 року до нього зателефонувала невідома особа, представившись працівником банку  та  повідомила, що заявнику прийшов грошовий переказ, однак щоб зняти кошти потрібно сказати повідомлення SMS, яке надійшло на телефон. В подальшому потерпілий сказав SMS […]