Рада відкликала депутатів, які голосували за закони «16 січня», з керівних посад комітетів

radaНародні депутати під час засідання Верховної Ради відкликали депутатів, які голосували за закони «16 січня», з керівних посад в комітетах .

Рішення підтримали 264 депутати. Інформує Громадське телебачення.

Таким чином, народні депутати відкликали Сергія Лабазюка з посади першого заступника голови, Геннадія Бобова – з посади заступника голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин, Андрія Деркача – з першого замглави комітету з питань бюджету, Володимир Кацубу – з першого заступника голови комітету з питань економічної політики.Крім того, своїх посад позбулися секретар комітету з питань науки і освіти Михайло Поплавський, заступник голови комітету з питань національної безпеки і оборони В’ячеслав Богуслаєв, заступник голови комітету з питань охорони здоров’я Андрій Шипка, заступник голови комітету з питань податкової та митної політики Віктор Развадовський, заступник голови комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Олександр Фельдман, заступник голови комітету з питань правової політики і правосуддя Антон Кіссе, заступник голови комітету з питань промислової політики і підприємництва Анатолій Гіршфельд, заступник голови регламентного комітету Віктор Бондар, заступник голови комітету з питань транспорту Владислав Атрошенко, а також перший заступник голови комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Леонід Климов.

14.50 UPD: Частина депутатів заблокували трибуну з вимогою переголосувати постанову, оскільки рішення було ухвалено з неперсональним голосуванням. Також, вони вимагають виключити Олеся Довгого з керівників комітетів.

15.00 UPD: Олеся Довгого виключили з керівництва економічного комітету. Рішення підтримали 228 народних депутатів.

Джерело: Громадське телебачення.


Залишити відповідь

Next Post

16 грудня - граничний термін подання заяви на єдиний податок

Золочівська ОДПІ нагадує, що відповідно до ст. 298 Податкового кодексу суб’єкт господарювання може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування з обранням 1, 2 чи 3 групи платника єдиного податку шляхом подання заяви до фіскального органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Перехід […]