Рада Церков розробила рекомендації щодо відвідування храмів

Рада Церков Львова напрацювала рекомендації священнослужителям та мирянам усіх конфесій щодо роботи й відвідування храмів після пом’якшення карантину. Про це інформують у пресслужбі ЛОДА.

“Серед рекомендацій, зокрема — встановлення станцій гігієни рук біля входу до храмів, обмеження щодо фізичної дистанції між парафіянами, заборона на цілування ікон тощо.

Львівська обласна державна адміністрація повністю підтримує цю принципову позицію керівників єпархіальних управлінь, церков та духовенства усіх конфесій і закликає мешканців Львівщини дослухатися до їх заклику та продемонструвати чітку громадську відповідальність за здоров’я та життя своїх рідних, дітей та осіб старшого віку.

Якщо динаміка захворювання на коронавірус у місті дозволятиме, буде прийнято рішення про відновлення богослужінь із певними обмеженнями”, -йдеться у повідомленні Львівської ОДА.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року.

Next Post

У Золочеві відбудеться відкриття дитячого магазину "Левеня"

У суботу, 23 травня 2020 року о 10 год., у Золочеві відбудеться відкриття дитячого магазину “Левеня”, що по вул. Базарна, 7 (2 поверх). Тут ви зможете придбати товари для немовлят, дитячий транспорт, все для дитячого свята, дитячі іграшки. З нагоди відкриття будуть подарунки та акції. Ласкаво просимо! Поділіться цим у […]