Рада призначила Гончарука прем’єром

Верховна Рада 9 скликання на засіданні 29 серпня проголосувала за призначення прем’єр-міністром України заступника керівника офісу президента Олексія Гончарука. Про це пише “Українська правда”.

а відповідну кандидатуру проголосували 290 народних депутатів.

Відзначимо, що “Опозиційна платформа – За життя”, “Європейська солідарність”, “Голос” та “Батьківщина” кандидатури Гончарука не підтримали.

Зокрема, “ОПЗЖ” вважає, що головним завданням прем’єра має бути не імідж і економічне зростання, а налагодження миру на Донбасі, а “ЄС” поставила під сумнів прозорість відбору кандидата, “Голос” не підтримав прем’єра, бо не знає складу уряду.

Новий прем’єр, який виступив з трибуни ВР, сказав, що у наступні роки кожна третя гривня в Україні піде на погашення боргів. За його словами, новому уряду буде не легко. Він додав, що не дивлячись на всі зміни і на 10 млн тих, хто живе на межі бідності, в Україні досі процвітає корупція.

Прем’єр вважає, що головним показником привабливості для бізнесу мають стати дешевші ресурсів. Гончарук обіцяє взятися на кредитну ставку та імідж України в світі. Він вважає, що кредит під 12-13% річних – це реально.

Гончарук висловив підтримку словам президента Володимира Зеленського щодо швидких та ефективних змін в Україні.

Пряма мова Гончарука: “У новому уряді красти не будуть… Уже за кілька тижнів в Україні буде місія МВФ, ми будемо домовлятися про нову угоду…

У нас в Україні зареєстрований неадекватний прожитковий мінімум, за ці кошти неможливо вижити…”

Джерело: “Українська правда”.

Next Post

Разумков очолив Раду

Новоспечені депутати Верховної Ради 9 скликання на своєму першому засіданні призначили головою Верховної Ради керівника партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова. Про це пише “Українська правда”. Кандидатуру президентської партії підтримали 382 депутати. Деталі: Керівник фракції “Слуги народу” Давид Арахамія вніс кандидатуру Дмитра Разумкова на посаду спікера, а той сказав, що має […]