Рада прийняла закон за яким ще одна категорія чоловіків отримала право на демобілізацію

Парламент прийняв за основу законопроект #7687 – Порядок бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. А також, Рада прийняла в цілому законопроект #7678 щодо віднесення до підстав звільнення з військової служби наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років. Про це повідомляє Народний депутат України Тарас Батенко.

Парламент прийняв за основу законопроект #7687 – Порядок бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Законопроект удосконалює положення про бронювання працівників критичних підприємств та установ, які забезпечують життєдіяльність держави. ▪️Порядок та критерії бронювання військовозобов’язаних на воєнний час визначаються Кабінетом міністрів. ▪️Окремо зазначу, що під час обговорення законопроекту виступив щодо повернення до навчання мобілізованих студентів….Також, Рада прийняла в цілому з-проект #7678 щодо віднесення до підстав звільнення з військової служби наявність у військовослужбовця трьох і більше дітей віком до 18 років”, – повідомив нардеп Тарас Батенко.

Тобто, чоловіки, які мають на утриманні трьох дітей — не підлягають мобілізації. Якщо батько вступив до лав ЗСУ, а третя дитина народилася вже після цього — раніше він не мав права на демобілізацію. Закон №7678 має це змінити.

Next Post

Інтерв'ю: Переселенці із Золочева на Харківщині розповіли про обстріли, загиблих та знищений будинок (відео)

Через війну багато людей змушені були залишити свій дім, аби вижити. Сьогоднішній сюжет про те, як вимушені переселенці покинули Золочів на Харківщині, а через два дні обстрілом було зруйновано їх будинок. Кореспонденти “Золочів.нет” дізналися про загиблих людей через обстріли, якою була дорога та що довелося пережити. Детальніше дивіться у відео. […]