Рада дозволила використання радянських посвідчень водія

zasidannjaВодійські посвідчення старого зразка можна буде не змінювати. За такі зміни до законодавства у вівторок проголосували 314 депутатів.

Зокрема, були внесені зміни до закону “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” щодо врегулювання питання дії посвідчень водія зразків бланків затверджених органами влади Союзу Радянських Соціалістичних Республік.

Згідно зі змінами, водійські посвідчення, видані з використанням бланка СРСР, можуть бути замінені на посвідчення нового зразка за бажанням власника і у випадках, передбачених чинним законодавством.

Нагадаємо, водійські посвідчення радянського зразка потрібно було замінити до кінця 2013 року – термін їх дії закінчується 1 січня 2014 року.

Як інформував ZAXID.NET, згідно зі змінами, що вступили в дію цієї весни, водійські посвідчення на право керування транспортними засобами категорії А, А1, В та В1 відповідно до постанови Кабміну України від 13 березня діятимуть упродовж двадцяти років від дати їх видачі. Стосовно інших категорій водійських посвідчень, то вони діятимуть протягом десяти років із зазначеної дати.


Залишити відповідь

Next Post

В Золочівській ОДПІ проведено черговий сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія»

На запитання платників податків щодо порядку оподаткування операцій з продажу рухомого , нерухомого майна , змін до податку на нерухоме майно , відмінне від земельної ділянки відповідала завідувач інформаційно – комунікаційного сектору Костецька С.З. під час сеансу телефонного зв»язку «гаряча лінія» . Пропонуємо відповіді на найактуальніші з них. Чи сплачується […]