Питання надходження місцевих податків та зборів, пошук додаткових резервів обговорили у Головному управлінні ДПС у Львівській області

Нещодавно у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю та взаємодію між ГУ ДПС у Львівській області, Львівською обласною Радою та Львівською обласною державною адміністрацією відбулася робоча зустріч заступника начальника ГУ ДПС у Львівській області Ігоря Лазорка з представниками територіальних громад Львівщини.

На зустрічі були присутні Золочівський міський голова Ігор Гриньків, Буський міський голова Ростислав Сліпець та Давидівський сільський голова Володимир Керницький.

Відбувся обмін думками про проблемні питання надходження місцевих податків і зборів, пошуку додаткових резервів, погашення існуючої податкової заборгованості.

Ігор Лазорко розповів учасникам про можливості Електронного кабінету та, розробленого податковою, паспорта територіальної громади для контролю за сплатою податків, а також зупинився на пошуку резервів щодо кожного бюджетоформуючого місцевого податку – ПДФО, земельному та акцизному податку, податку на нерухоме майно.

«Уся надана Вами інформація по кожному об’єкту оподаткування, його можливому приховуванні або мінімізації буде опрацьована нашими фахівцями, наслідком чого буде вжиття заходів податкового контролю», запевнив присутніх Ігор Лазорко.

Буський сектор організації роботи
організаційно-розпорядчого управління
ГУ ДПС у Львівській області

Next Post

Вітання для Юрія Заяця

Дорогого хресного тата, брата  Юрія Заяця із 25-річним ювілеєм щиро вітає похресник Артур, сестра Христина, швагро Віктор, племінники Микола та Вадим.Дорогий мій хрещений, я тебе вітаю з ювілеєм і хочу побажати надзвичайно міцного здоров’я, поваги і благополуччя, цілеспрямованості до своєї мрії, великої удачі і неземного щастя, високого достатку, життєвої енергії […]
Вітання