Писанка-гігант, що приносить щастя

На Великдень на Хрещатику у Києві встановлять велетенську писанку. Символ свята Пасхи мандрує усіма областями України з 15 березня. У кожному регіоні її розмальовують художники, щоб показати весь колорит святкових символів свого краю.

Зокрема, у Києві малюнок на диво-писанці виконають відомі художниці – Людмила та Наталія Дворяківські. Проект малюнка підготувала писанкарка Оксана Білоус. Майстрині використовуватимуть фарби для машин.

Експонат прикрашатиме фестиваль писанок. Як зазначив співорганізатор Всеукраїнського фестивалю писанок, музикант Олег Скрипка, диво-писанка приносить щастя. Біля неї фотографуватимуться туристи. Писанка-гігант стане чудовою окрасою Києва до свят. Кажуть, розмальовування великих писанок у різних містах стане традицією.

За матеріалами: ВЗ.

Залишити відповідь

Next Post

Домашні вихованці покращують самопочуття господарів

Те, що домашні тварини покращують самопочуття людей з хронічними захворюваннями, підтвердило нове дослідження, яке провели японські вчені. Брати наші менші позитивно впливають на серце і знімають стрес. Фахівці з університету Канагава запросили для участі в експерименті 191 пацієнта з такими хронічними недугами, як діабет, гіпертонія, високий рівень холестерину. За ними […]