Путін перейшов до публічного шантажу України, – О.Турчинов

Путін перейшов до публічного шантажу України, заявивши, що стрілянина на Донбасі не припиниться, доки не буде змінено Конституцію нашої держави та амністовано терористів. Про це Секретар РНБО Олександр Турчинов сказав у коментарі,повідомляє прес-служба РНБО.

“Взявши на себе відповідальність за порушення режиму припинення вогню та порушення Мінських угод, Путін публічно пригрозив Україні продовженням військових провокацій, доки не буде реалізовано московський сценарій розчленування України”, – заявив О.Турчинов.

За його словами, тим самим Москва продемонструвала, що не збирається виконувати Мінські мирні угоди, першими пунктами в яких є припинення вогню, виведення російських військ з нашої території та відновлення українського контролю над східним кордоном.

«Натомість Путін планує і надалі проливати українську кров, знищуючи незалежність України. Це цинічна публічна позиція, яка вже не приховується московськими керманичами», – наголосив Секретар РНБО, додавши, що після таких заяв не повинно залишитися жодних ілюзій щодо добровільного виходу Росії з окупованих територій та припинення військової агресії проти України.

О.Турчинов підкреслив, що відповіддю на таку позицію Росії повинне бути посилення оборонних спроможностей нашої держави. «Ми маємо забезпечити необхідною зброєю і ресурсами нашу армію та врешті-решт прийняти рішення щодо наповнення оборонного бюджету замість пустопорожніх дискусій в парламенті», – сказав Секретар РНБО, висловивши сподівання, що «наші стратегічні союзники також спроможні перекладати з російської однозначні погрози Путіна” – інформує прес-служба РНБО.


Залишити відповідь

Next Post

Програма “Вітання”| 28.05.2016

У цьому випуску програми слова вітання звучать для Леськіва Олега Васильовича, Галини Боднар, Оксани Петльованої, Христинки Юрченко, Ожибко Ольги Василівни, Ілони Рудої, Віктора Годлевського, Христини Кокіт, Кінчило Степана Антоновича, Олі Стебницької. Музичне вітання у цьому випуску звучить від Теодора Кукурузи. Поділіться цим у соцмережах: