Призов на Золочівщині буде проводитися з дотриманням карантинних умов

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, 13 травня 2020 року, перший заступник голови Золочівської райдержадміністрації Ігор Нижник провів нараду з питання підготовчих заходів до чергового призову громадян на строкову військову службу, роботу військової лікарської комісії, та фінансування заходів за умов, визначених ПКМУ від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Ігор Нижник зазначив, що призов буде проводитися з дотриманням карантинних умов.

Під час наради було наголошено на тому, що підготовчі заходи (вивчення морально-ділових якостей та стану здоров’я призовників, рівня освітньої підготовки) будуть проведені до 1.06.2020 р., а поставка на обласний збірний пункт планується у два етапи: 1-7.06.2020р. та 21-27.07.2020 р. Порушувалося питання довозу призовників, а також питання фінансування проведення заходів.

Враховуючи те, що держава перебуває в умовах карантину наголошувалося на забезпеченні призовної дільниці індивідуальними засобами захисту, безконтактним термометром, експрес-тестами. Відповідно до затвердженого графіку Золочівським міжрайонним відділом ДУ «ЛОЛЦМОЗ України» буде проведено антисептичну обробку службових приміщень“, – йдеться у повідомленні Золочівської РДА.

Next Post

Вітання для Надії Зарічної

Вітаємо з Днем народженням Надію Зарічну. Мила наша матуся, тебе ми любимо і дуже поважаємо. Бажаємо тобі, наша рідненька, міцного здоров’я, щастя та добробуту, любові, радощів та гарного самопочуття. Мамо, нехай у твоєму житті не буде лихих годин, нехай кожен день дарує тобі впевненість, натхнення, диво та вдачу. За роком […]