Призначено завідувача Поморянського професійного ліцею

Василь Ляшовський
Василь Ляшовський

Днями стало відомо, що на посаду завідувача Поморянського професійного ліцею (територіально відокремлене спеціалізоване відділення ДПТНЗ “Червоненське ВПУ”) призначено Ляшовського Василя Анатолійовича.

“На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 578 від 04 травня 2020р. «Про реорганізацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти Львівської області», – припинено діяльність Поморянського професійного ліцею шляхом приєднання до ДПТНЗ «Червоненське вище професійне училище» та створено на базі ліцею Територіально відокремлене спеціалізоване відділення за адресою: Львівська область, Золочівський район, смт.Поморяни, вул.Підзамче 2.

Червоненське ВПУ є правонаступником всього майна, прав і обов’язків ліцею (код ЄДРПОУ 05537153).
25 січня 2021 року наказом № 2 К по Червоненському ВПУ на посаду завідувача Територіально відокремленого спеціалізованого відділення призначено Ляшовського Василя Анатолійовича”, – йдеться у повідомленні ДПТНЗ «Червоненське вище професійне училище».

Попереднього керівника закладу Гріщенка Віктора Анатолійовича призначено старостою у Поморянському ОТГ.

Успішної праці!

Next Post

На Львівщині керівницю відділенням банку підозрюють у заволодінні коштами клієнта у сумі майже 30 тисяч $

На Львівщині поліцейські повідомили керівнику відділення банку про підозру в привласненні коштів клієнтів. Про це інформують у Поліції Львівської області. “Як встановили правоохоронці, підозрювана заволоділа грошима у сумі майже 30 тисяч доларів США. Зловмисницю викрили слідчі відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління поліції Львівщини спільно з працівниками Управління Служби […]