Призначено нового голову Львівської облдержадміністрації

loda4 березня 2013 року, Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко представив новопризначеного голову Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука. Про це нам повідомили у  прес-службі Львівської облдержадміністрації.

У представленні взяли участь заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, міський голова м. Львова Андрій Садовий.

Віце-прем’єр-міністр України висловив подяку Михайлові Костюку за роботу, проведену на посаді голови обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що  Михайла Костюка було призначено головою Львівської ОДА                 2 листопада 2011 року.

Віктор Шемчук наголосив, що основними пріоритетами в роботі на посаді голови облдержадміністрації  залишаться добробут мешканців області, їхня безпека та невтомна робота на благо нашої держави.

Довідка:

Віктор Шемчук родом з Тернополя, у 2005-2007 роках працював прокурором Криму. Весною 2007 року  попрацював в.о. Генпрокурора. У 2007-2012 роках був депутатом Верховної Ради, куди пройшов за списком НУ-НС, однак 2010-го перейшов до групи Давида Жванії “Право вибору”. Одружений, має дочку.

Залишити відповідь

Next Post

Відбувся творчий звіт Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості

3 березня 2013 року у районному Народному домі ім. І.Білозіра відбувся творчий звіт Золочівського Центру дитячої та юнацької творчості. На святі були присутні заступник голови РДА Михайло Бучковський, заступник керівника апарату, начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату РДА Галина Семчишин. У фойє районного Народного дому ім. І.Білозіра була представлена виставка робіт […]