Прийом лікаря акушер-гінеколога, репродуктолога Кулик Ірини Ігорівни у Золочеві

Коли жінка мріє про дитину, коли понад усе прагне взяти на руки маленьку крихітку та притиснути до грудей, задля здійснення своєї мрії вона готова долати будь-які труднощі та будь-які відстані.
Турбуючись про вашу безпеку та ваше здоров’я лікарі МЦ “Клініка професора Стефана Хміля” будуть проводити виїзні консультації у місті Золочеві.

Занотуйте собі, сплануйте важливу зустріч з кращим лікарем-репродуктологом нашого медичного центру Кулик Іриною Ігорівною:
✅ 19 вересня (субота) проводитиме прийом у ✅Золочеві, ✅на базі Медичного центру “Здоров’я” (м. Золочів, вул. Січових Стрільців, 2Г). Час прийому: 13:00 – 17:00.

✔Якщо Вам встановили діагноз безпліддя,
✔Ви хочете отримати відповіді на найважливіші запитання щодо жіночого здоров’я
✔Ви прагнете стати на шлях материнства, звертайтесь до фахівців, за плечима яких успішний досвід лікування навіть найважчих форм жіночого та чоловічого безпліддя, а показник успішності циклів – один з найвищих в Україні.

Разом з лікарем-репродуктологом Кулик Іриною Ігорівною прийом проводитиме досвідчений лікар Валентина Деленговська – лікар-акушер-гінеколог І категорії, лікар УЗД, головний спеціаліст з питань планування сім’ї у Золочівському районі.

📝Ультразвукова діагностика відбуватиметься на сучасному ультразвуковому сканері із 3Д-4Д зображенням.
Попередній запис за телефоном📞 096 302 33 73.

Next Post

Гайд по вхідних дверях для Вашої оселі

Справжнім форпостом житла є вхідні двері. Вони однаково важливі як для квартири, так і для приватного будинку, відіграючи роль серйозної перешкоди та першого враження. Надійність виробів значною мірою залежить від цінового сегмента. І, хоча сучасний ринок пропонує безліч варіантів, у тому числі недорогих і водночас привабливих, функції захисту переважно тут […]