Прийнято рішення про посилення контролюючих заходів щодо дотримання протиепідемічних заходів на території Золочівського району

Відбулося позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній державній адміністрації Львівської області.

“18 жовтня, відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Степана Бачинського, за участю начальників Золочівського, Бродівського і Буського управлінь Держпродспоживслужби у Львівській області та представника Золочівського районного відділу ГУ НП України у Львівській області.
➡️На комісії розглядалося питання про посилення та дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району.
❗Комісією прийнято рішення про посилення контролюючих заходів щодо дотримання протиепідемічних заходів на території району”, – йдеться у повідомленні РДА.

Нагадуємо, що обласною комісією ТЕБ і НС прийнято рішення про посилення карантинних обмежень на території Львівської області. Про це “Золочів.нет” повідомили у Золочівській районній державній адміністрації Львівської області.

➡️Зокрема, з 18 жовтня встановлюються наступні обмеження:

🔹️️ вказані нижче заклади можуть працювати лише за наявності у персоналу «жовтого» або «зеленого» сертифікату про вакцинацію, або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення відвідування закладу, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не менш як за 48 годин до відвідування закладу, або документу від лікаря про наявність протипоказань до вакцинації.

➡️Проте, з 25 жовтня, така ж вимога щодо вакцинації встановлюється і для відвідувачів закладів.✅

Обмеження стосуються:

🔺️суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);

🔺️торговельно-розважальних центрах та суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового населення, в тому числі – дитячих кімнат та розважальних зон для дітей (крім приймання відвідувачів у торговельних точках, що здійснюють реалізацію продуктів харчування, предметів гігієни, першої необхідності, аптек, які знаходяться в приміщенні вказаних суб’єктів);

🔺️️інших закладів розважальної діяльності;

🔺️закладів культури (музеї, філармонія, театри, кінотеатри тощо);

🔺️️ринків (крім продовольчих);

🔺️спортивних залів.

З такою ж умовою щодо вакцинації дозволяється проведення масових заходів (у кількості до 50 осіб).

➡️Окрім того, щодо роботи вказаних закладів зберігаються обмеження щодо кількості та дистанції відвідувачів, які діють в «помаранчевій» зоні відповідно до постанови уряду № 1236.

А саме:

▪️1 людина на 10 кв.м. і не більше 50% заповненості.

▪️Дотримання маскового режиму 4 людини за столом і 1,5 м відстані між столиками (у закладах громадського харчування).

✅Закладам загальної середньої освіти (школи) рекомендовано достроково, з 18 жовтня, розпочати канікули. Всім іншим освітнім закладам (профтехосвіта, вища освіта) – з 18 жовтня перейти на дистанційне навчання. Закладам дошкільної та позашкільної освіти рекомендовано продовжувати роботу у звичному режимі в офлайн-форматі.

Next Post

Продається добра корова

Продається добра корова, Золочівський район. Деталі за тел.: 0637013661. Поділіться цим у соцмережах: