ПРИВИД

KatrusjaПодарунки бувають різними, але, загалом, ми їх поділяємо на дві групи – потрібні і ті, які припадатимуть пилом в далекому кутку нашого помешкання в очікуванні “кращих часів”. А “кращі часи” приходять під час генерального прибирання чи ремонту і ми з великим подивом з течок і комірчин витягаємо симпатичні статуетки, штучні квіти, книги рецептів із креветок і восьминогів та багато-багато інших “важливих речей”.
Я нещодавно зустріла подругу, дорогий читачу, мою давню подругу Олександру. І вона, захіхікавши, повідала мені історію про один надзвичайний подарунок. Отже, їй на день народження подарували барвисту коробку із великим написом “ПРИВИД”, долучивши до неї інструкцію, як ним користуватися: зачинити вікна, відкрити коробку, зачекати десять хвилин, три рази постукати по кришці коробки і закрити її, а нижче, великими літерами було зазначено: повторювати процедуру регулярно – двічі на день. Якщо не виконуватимете – навколо вас відбуватимуться дивні події. І крапка.
Вона не вірила тим дивацтвам. І поставила коробку на балконі. І тут, серед ночі, стук у вікно. Вона – до вікна. Біле простирадло причаїлося біля дерева. Лягла на ліжко, накрилася із головою, заснула. Дивний стук у вікно повторювався щоночі раз за разом. Вже й вирішила коробку принести у кімнату з балкону, вже й почала дотримуватися інструкції.
І ось, коли ці витівки їй набридли. Однієї ночі різко встала з ліжка, відчинила вікно і побачила сусіда – Василя із букетом квітів.
“Привид” простягнув Олександрі квіти і посміхнувся.
Як гадаєте, шановний читачу, можливо, подарунки поділяються на три групи?..

Катерина Тихонова

Залишити відповідь

Next Post

«Гаряча лінія» в Золочівській МДПІ

На запитання платників податків щодо особливостей справляння податку на додану вартість відповідала завідувач сектору адміністрування та контролю за правомірністю відшкодування ПДВ Золочівської МДПІ Заброцька О.Я. Пропонуємо відповіді на найактуальніші з них. Чи потрібно в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД при здійсненні операцій з постачання імпортованих та […]