Привітання голови кредитної спілки “Довіра” Данії Дзядиги (відео)

doviraДорога Золочівська громадо!
На завершенню такий не простий в економічному і політичному плані 2013 рік. Рік, який приніс для нас простих людей чималі випробування: безробіття, злиденність та хвороби. Рік, який завершується Майданом, осередком відстоювання своєї людської гідності, непокори тому свавіллю, нарузі та вседозволеності, які чинять вищі ешелони влади.
Я, як керівник кредитної спілки «Довіра» бачу різку тенденцію до зубожіння людей. Якщо ще кілька років тому більшість кредитів ми надавали  на придбання товарів в кредит, на розвиток середнього бізнесу, на підприємництво. То зараз: на лікування, на оплату комунальних платежів, на дрібні ремонти (наприклад, щоб не завалилась будівля, щоби покращити зовнішній вигляд будинку і т. д.). Так дальше продовжуватись не може. Не можна залишатись байдужим в такий час випробувань. “Не бійтесь ворогів, в гіршому випадку вони тебе можуть вбити, не бійся друзів в гіршому випадку вони можуть тебе зрадити, а бійся байдужих – вони не вбивають і не зраджують, але тільки з їхньої мовчазної згоди існують на землі зрада і вбивство”. Наше майбутнє і майбутнє наших дітей в наших діях.
Працівники кредитної спілки «Довіра» зичать Вам в новому 2014 році здоров’я, щастя, досягнення планів, задумів та мрій.
З Новим Вас роком!

Залишити відповідь

Next Post

Золочів підтримав Київський Євромайдан флешмобом плакатів (відео)

Перед тим, як зустріти Новий Рік золочів’яни активно підтримали Євромайдан у Києві, взявши участь у флешмобі плакатів. Не байдужі мешканці міста намалювали плакати із гаслами Євромайдану та зобразили на них питання, які турбують українців. Спочатку учасники флешмобу пройшлися від пам’ятника В’ячеславу Чорноволу співаючи державний гімн та колядки. Кульмінаційним моментом флешмобу […]