Приватне підприємство “Скіф”

Приватне підприємство “Скіф” працює у сфері виготовлення надмогильних споруд.  Досвід підприємства складає більше 20 років. Підприємство є розробником і виробником меморіальних комплексів, пам’ятників.
Власна виробнича база   дозволяє запропонувати покупцям оптимальні ціни і найвищу якість продукції. Компанія виготовляє пам’ятники від стандартних, недорогих до ексклюзивних. Каменотеси допоможуть Вам втілити в камені всі ваші ідеї.
Підприємство надасть  вам камінь зі всіх доступних в Україні кар’єрів, а так само натуральний камінь зарубіжного походження.
Індивідуальний підхід до кожного замовника, з урахуванням його смаків, побажань, культурних, історичних та релігійних традицій, є обов’язковою умовою  роботи студії.
Приватне підприємство “Скіф” надає наступні послуги:

    • Виготовлення гранітних сходів
    • Виготовлення пам’ятників
    • Ескіз та художнє оформлення надмогильних споруд
    • Монтажні роботи 
    • Гарантійне та післягарантійне обслуговування об’єктів

Контактні дані:
Миськевич Володимир Михайлович
с.Вороняки, Золочівського р-ну, Львівської області;
роб. тел.:  57 512;
моб. тел..: 067 932 57 97,  096 469 15 51.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Петра Калуцького

Колектив ТзОВ “Золочівський елеватор” щиро вітає з ювілеєм Петра Калуцького! 30 років — чудова дата. Це час, коли вже багато досягнуто, але ще більше чекає попереду. Тому щиро бажаємо високих досягнень в роботі, довголіття, щастя. Нехай все задумане збудеться ще швидше, ніж тобі хотілося б. Бажаємо, щоб у серці жили […]