Пригоди на засніженій дорозі “Поморяни – Золочів”

До “Золочів.нет” звернулися люди із Поморян і поскаржилися на нерозчищену дорогу від снігу, яким довелося померзнути на дорозі, яку замело снігом.

“Автобус рейсом Золочів-Поморяни ходить от-так через раз вже від понеділка. Ще у понеділок проїхався раз грейдер, але у полі зразу за колесами замело все заново. Тому, мабуть, золочівський автодор вирішив, що це марна справа, бо на ситуацію реагує слабо. Так, сьогодні, на зупинці у Поморянах, водій повідомив: “Хочете сідайте їдьте, хочете – ні, бо назад не знаю, чи дорога буде”. Але всі якось посміялися, пожартували, бо надворі 21 століття і кругом є доїзд. Але як тільки доїхали до села Махнівці, стало не до жартів. У полі завивав вітер, курило дрібним снігом з крупинками льоду. Під непрочищеним снігом, під колесами – лід. Автобус щораз заносить по сторонам. Та найгірше, що при новій дорозі не засипали обочин, а сніг все зрівняв і не видно де межа. Тому перед автобусом застрягло легкове авто і щоб його оминути, водій мусив зупинитися, а всі чоловіки – повиходити і витягати з заметів машину.

Поки витягнули одну, над’їхала інша і теж застрягла перед колесами. Ззаду за автобусом у черзі стояв завантажений лісовоз і ще якийсь бусик. Всі на нервах. У автобусі холодно, позамерзали вікна…

Всі кричать на водія, чому нікому не дає знати, щоб розчистили дорогу. Водій божиться, що дзвонив до свого начальства (до Б. Наливайка) ще зранку, той сказав, що автодор пообіцяв трактор через півгодини, якого вже півдня нема і ніхто не може сказати, де подівся і чи взагалі буде. Люди почали шукати номер до селищного голови, до місцевого депутата Василя Ляшовського. Врешті хтось додзвонився до останнього і він запевнив, що трактор буде через півгодини)… Таким чином, просидівши у полі з доброї півгодини, розчистивши і витягнувши з кювету два легковики, автобус нарешті рушив з місця. Зустріли ми обіцяний трактор аж перед самим Золочевом. Він в 13:00 прогорнув один слід до Поморян і лише біля 16:00 ми знову розминулися з цим трактором-рятівником – вертався назад, робив другий слід. Як сказав водій: “Понабирали алкоголіків, він поїхав до Поморян 100 грам пити, нащо йому спішитися прогортати назад”. Так це, чи не так – не знаю. Але проблема із заметами дороги на Поморяни існує від коли ця дорога.

І досі вздовж дороги не висаджено жодного дерева, яке мало би стримувати сніговій, немає ніяких сніговідбійників на ускладнених ділянках і ніхто нічого не збирається робити!

Це добре, що так минулося, але могла застрягнути швидка допомога – а це чиєсь не врятоване життя!

Хоча й так люди добре померзли в ноги в цьому “проклятому” рейсі, то хтозна чи хтось не захворіє після такого…” – про це повідомило “Золочів.нет” джерело у Поморянах.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Василя Дубіка

Святкує свій День народження Василь Дубік. Коханого чоловіка, найкращого тата вітають дружина Оля, синочок Давид, тато Михайло, теща Оля, тесть Андрій, швагро Олег з дружиною Марічкою і синочками, брат Андрій з дружиною Іриною, племінники Мілена та Марко. Наш славний і рідний, найкращий у світі, З тобою нам завжди затишно й […]