Пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції»

18 вересня 2012 року з 10.00 до 12.00 год. в Управлінні державної служби Головдержслужби України в Львівській області буде проводитись пряма телефонна лінія «Суспільство проти корупції» за участю представників обласних управлінь Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України та Львівської обласної прокуратури.

Телефон для отримання консультацій та надання інформації про дії та бездіяльність посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування, що мають корупційні ознаки (032) 235-7283.

Також представники кадрових служб можуть отримати за даним номером довідкову інформацію щодо заповнення декларацій та проведення спеціальних перевірок відомостей осіб, які претендують на посади в органах державної влади.

Залишити відповідь

Next Post

Звернення Головного управління НС облдержадміністрації до мешканців Львівської області

Шановні мешканці Львівської області! Головне управління з питань НС облдержадміністрації інформує,  що у серпні – вересні поточного року на дорогах області виник ряд резонансних подій, пов’язаних з дорожньо-транспортними пригодами, внаслідок яких травмувалось 9 дітей. Лише за два останні вихідні дні вересня  у Яворівському районі сталося дві ДТП за участі неповнолітніх, […]