При церкві Миколая Чарнецького відкрили творчу майстерню (відео)

«Діти сонця», як зазвичай їх називають у світі, мають інше сприйняття реальності – вони абсолютно позбавлені шаблонів та ярликів, вони щирі та безпосередні. Їхнє сприйняття світу відрізняється від нашого – у нас у кожного є свої шаблони і правила – у них цього немає. Тому спілкування з ними – розвиває. Якщо ми любимо цю людину, спілкуємось з нею, даруємо їй свою увагу та турботу – вона ділиться з нами своїми знаннями. Вони альтернативно розвинені – якщо ми не будемо з ними спілкуватись, ми ніколи не дізнаємось того, що знають вони.
23 травня при церкві Миколая Чарнецького в місті Золочеві за сприянням благодійного фонду “Милосердний самарянин” для дітей з особливими потребами та міжнародного благодійного фонду «Карітас» відбулося відкриття творчої майстерні для розвитку дітей з особливими потребами в царині ремісництва – виготовлення свічок. А найголовніше – для них будуть створені умови для вільного спілкування зі світом «звичайних» людей, що за твердженням обізнаних, набагато потрібніше нам самим. Адже вони роблять нас добрішими та відкривають наші серця.
На цій події були присутні Генеральний консул Чеської республіки, ген директор міжнародного благодійного фонду «Карітас», голова районної ради, голова райдержадміністрації та секретар Золочівської міської ради.


 


Залишити відповідь

Next Post

ЗВЕРНЕННЯ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА УКРАЇНИ ЛІДІЇ КОТЕЛЯК

Дорогі краяни! Вибори Президента України, проведення яких ми разом зумовили своєю участю в Майдані, відбулися. Головним їх результатом є утвердження України як держави демократичної, що прагне розвиватись відповідно до європейських цінностей і здатна протистояти зовнішній агресії. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко високо оцінила мужність українців східних областей, які попри загрози, військові […]