Прозвітували перед громадськістю депутати Золочівської міської ради від ВО “Свобода”

Депутати Золочівської міської ради від ВО “Свобода” прозвітували перед громадськістю округу за перших півроку своєї діяльності

15 травня 2011 року у приміщенні станції юних техніків відбулися перші громадські слухання, організовані депутатами Золочівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Віталієм Будзівулою та Андрієм Вередою. На зборах були присутні близько 30 мешканців округу і партійці Золочівської міської організації ВО “Свобода”. У засіданні взяв участь секретар Золочівської міської ради свободівець Дмитро Колодка.

Порядок денний громадських слухань був таким: звіт перед громадськістю округу від якого було обрано депутатів Віталія Будзівулу і Андрія Вереду про перших півроку своєї депутатської діяльності, громадське обговорення проектів рішень, які заплановано винести на найближчу сесію Золочівської міської ради.

Депутати Віталій Будзівула і Андрій Вереда прозвітували перед присутніми громадянами за перших півроку своєї депутатської діяльності. Зокрема про роботу у Золочівській міській раді, роботу громадської приймальні і надану допомогу громадянам з різних питань. Присутні громадяни активно обговорювали різні питання звітних доповідей депутатів, цікавились, давали запитання і пропозиції, в цілому, позитивно оцінивши діяльність Віталія Будзівули і Андрія Вереди.

Слово взяв секретар Золочівської міської ради свободівець Дмитро Колодка, звертаючись до присутніх зазначив: “Ми прийшли в міську раду захищати і відстоювати інтереси всіх громадян міста Золочева, в цьому полягає наше найголовніше завдання. У силу наших можливостей, ми будемо домагатися на рівні міста втілення в життя національної і соціальної справедливості, контролю за діями керівництва міста, реалізації положень “Програми захисту українців”, а також практичній реалізації соціальних проектів які слугують інтересам людей. Тиск громадської думки може творити великі справи та зупинити будь-яке свавілля влади. Ми намагатимемося виправдати виявлену Вами довіру і сподівання, і в свою чергу розраховуємо на підтримку всіма небайдужими золочів’ян наших ініціатив. Якщо мовчатимемо, нас будуть ігнорувати, наші права утискатимуть. Сьогодні ми робимо перший крок для того, щоб реалізувати справжнє народовладдя у нашому місті. Тільки разом ми досягнемо успіху”.

Депутати Золочівської міської ради від ВО “Свобода” єдині серед депутатського корпусу, які започаткували практику скликання громадських слухань, на яких вони звітують про свою діяльність перед громадою і радяться з золочів’янами щодо проектів рішень, які мають розглядатися на сесіях Золочівської міської ради.

Прес-служба Золочівської районної організації ВО “Свобода”

За матеріалами: zolochiv-rada.org.ua

Next Post

У Золочівській музичній школі відбувся концерт учнів духового відділу

19 травня 2011 року, у Золочівській музичній школі відбувся концерт учнів духового відділу класу викладача Плахцінського Р. І., за участю дипломанта міжнародних конкурсів Рудого Романа – студента ІІІ курсу ЛДМУ, клас викладача професора ЛНМА Наконечного Р.М., лауреата міжнародного конкурсу Довганя  Василя –  учня  11 класу СМШІ ім. С. Крушельницької,  клас […]