Проводиться набір на військову службу за контрактом

Військова частина м. Золочів інформує про наявність вакантних посад для проходження військової служби за контрактом на посадах: водій (усіх категорій, крім “А”), майстер (автослюсар).
Основні вимоги: середня освіта, вік 18-45 років, відсутність судимостей, придатність до військової служби за станом здоров’я.

Грошове забезпечення: від 10 000 грн., одноразова виплата при підписанні першого контракту від 14 000 грн., щорічна допомога на оздоровлення в розмірі заробітної плати, щорічна матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі заробітної плати, щорічна оплачувана відпустка від 30 діб, речеве забезпечення, безкоштовне одноразове харчування в частині (обід) та триразове харчування у відрядженні та наряді. За відсутності власного житла, виплачується грошова компенсація піднайом житла.  Можливості кар’єрного росту та навчання.

Телефон для довідок: 4-21-45.

Залишити відповідь

Next Post

Продається житловий будинок

Продається житловий будинок с. Гончарівка, 67 кв.м прибудинкова територія 15 сот., господарські будівлі, гараж – 110кв.м. В будинку підведені всі комунікації, зроблений ремонт. Біля будинку сад з сучасними сортами саджанців. Тел.: 0977304604. Поділіться цим у соцмережах:
Продається будинок