ПРОВОДИТЬСЯ НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

Проводиться набір на військову службу за контрактом громадян призовного віку, військовозобов’язаних віком від 18-60 років, жінок (віком від 18-40 років), заробітня плата сержантського та рядового складу складає від 10 000 грн.

Одноразова виплата в розмірі 5 000 грн. від Золочівської районної державної адміністрації.

За підписання першого контракту з Збройними Силам України згідно Указу президента одноразова грошова виплата у розмірі 8 прожиткових мінімумів(рядовому та сержантському складу).

Додаткове преміювання при участі у проведенні операції об’єднаних сил. Можливість навчатися у вищих навчальних закладах, з метою здобуття вищої освіти під час проходження військової служби.

НАБІР НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

За інформацією звертайтесь:

Золочівський РВК, вул. Січ.Стрільців 22,тел. (03265) 4-24-72, або 098 33 67 183.

Залишити відповідь

Next Post

Рушникосушки Mario

У нашому інтернет-магазині представлена ​​сантехніка відомого українського бренду. Гідне місце серед величезного розмаїття моделей займають рушникосушки Mario. Виробам притаманне висока якість, надійність і тривалий період експлуатації. Головним підтвердженням цього є те, що вироби повністю відповідають вимогам європейських стандартів – сантехнічна продукція експортується в декілька країн Європи, де рушникосушка Mario також […]
Рушникосушки Рушникосушки Mario