Проводять роботи на дорозі в центрі Золочева (відео)

В центральній частині Золочева на дорозі, що поряд з площею Вічевою, 22 -23 травня проводили роботи. На вулиці Бродівській встановлено знак “об’їзд”. Зрізано асфальтне покриття.

Як “Золочів.нет” повідомив депутат Золочівської міської ради Дмитро Колодка, ці роботи мають відношення до площі Вічевої.

Нагадаємо, як раніше “Золочів.нет” вже повідомляли, що роботи на площі Вічевій розпочали ще 20 жовтня 2017 року. Також із цією площею вже було доволі багато баталій про “двоякі стандарти”, кіоски “для любих друзів”.

Залишити відповідь

Next Post

Тарас Батенко: «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки - причина десятки тисяч розлучень, нових боргів та впровадження тіньових схем по поділу спільного майна»

Впродовж останніх двох років на прийомах громадян левова частка звернень стосувалася питання соціального забезпечення та тарифної політики Уряду, зокрема, нарахування субсидій. Однак, найвідвертішими та «болючими» були звернення малозабезпечених громадян щодо порушення їх прав на соціальний захист внаслідок необдуманої фіскальної політики. Про це на своїй сторінці у  “Фейсбук” повідомив Народний депутат […]