Провели засідання з питань бюджету і фінансів

16 лютого відбулося  засідання  постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів. На  засіданні були присутні  8 членів комісії. Комісію проводив голова – Юрій Банах.

Комісія  погодила порядок денний  ХІІ сесії районної ради. Основний акцент було  зроблено на профільні питання: Про затвердження уточненого плану Золочівського районного бюджету та звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік., Про внесення змін до рішення ХІ (позачергової) сесії районної ради VІ демократичного скликання від 10 січня 2012 року №145 «Про районний бюджет Золочівського району на 2012 рік» та Інформація про використання коштів, виділених на місцеві соціально-економічні Програми та Програми агропромислового комплексу району за 2011 рік. Також, було заслухано довідку про виконання бюджету за 2011 рік. Доповідала із вищезазначених питань  заступник начальника фінансового управління Ольга Навроцька.

 

 

Залишити відповідь

Next Post

Неперевершений Металіст!!!

16 лютого, харківський “Металіст”, впевнено переграв австрійський “Зальзбург”, на їхньому ж стадіоні, на стадії 1\16 Ліги Європи. Уже на 20-й секунді, матчу прудконогий Тайсон, скористався помилкою захисника і відкрив рахунок у матчі. “Блискучий початок!” – скажете Ви. Але на цьому команда Мирона Маркевича не зупинилася і до закінчення першого тайму, […]