Провели відпрацювання щодо попередження виникнення пожеж у Золочівському районі

З метою попередження виникнення пожеж, загибелі та травмуванні людей на них 05 лютого 2020 року Золочівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області із залученням Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області, Ясеновецької сільської ради, Золочівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), проведено відпрацювання населеного пункту с.Хильчиці Ясеновецької сільської ради.

В ході проведення відпрацювання проведено огляд господарських дворів житлового сектору. З їхніми жителями проведено бесіди щодо попередження виникнення пожеж, загибелі та травмуванні людей на них, безпечної поведінки на водних об’єктах в зимовий період та дотримання правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Золочівський районний відділ головного управління державної служби України з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області звертається до жителів району щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час експлуатації пічного опалення, побутових електронагрівальних та газових приладів, дотримання правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та безпечної поведінки на водних об’єктах в зимовий період.

Next Post

Володимир Зеленський призначив Максима Козицького головою Львівської ОДА

Президент України Володимир Зеленський призначив Максима Козицького головою Львівської обласної державної адміністрації та представив його місцевій громаді. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. «У нас є ваша людина – львів’янин Максим Козицький… Людина досвідчена, фахова. Ми шукали сильного менеджера – ось він. Я хотів би його привітати», – сказав […]