Провели Ніч Пам’яті на Майдані (відео)

majdanВ ніч з 29 на 30 листопада у Києві провели захід «Ніч пам’яті», що приурочений річниці побиття «Беркутом» студентів на Майдані.
Зі сцени, яку встановили біля стели, виступали громадські активісти, священики, волонтери, новоспечені народні депутати, військові та студенти, які згадували жахливий розгін та побиття мітингувальників в ніч на 30 листопада 2013 року. Цілу ніч на Майдані був і «Золочів.нет».
До присутніх зверталися через скайп люди із різних куточків світу, зокрема екс-комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле та Єпископ Борис Гудзяк.
Зверталися до майданівців посли Польщі, Литви.
Щоб людям було не так холодно стояти у морозну та сніжну погоду виступили кілька гуртів та виконавців, зокрема «Козак систем», «Колодій», Тоня Матвієнко, Анастасія Приходько і звичайно Руслана Лижичко. Ведучим заходу був Микола Вересень.
О 4 годині ранку усі запалили свічки та помолилися. Завершили захід о 6:30 ходою до Михайлівського Собору, у якому пройшла служба за мир і спокій в Україні та за всіма загиблими внаслідок подій останнього року.


Залишити відповідь

Next Post

Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей з особливими потребами

 Золочівський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводить набір дітей з особливими потребами для проходження курсу соціальної реабілітації з 1 грудня 2014 року по 20 грудня 2014 року. В Центрі надають наступні послуги: – Педагогічні заняття з вчителем-реабілітологом; – Заняття з практичним психологом; – Фізична реабілітація, лікувальна фізична культура; – Масаж; […]