Проведено конкурс дитячого малюнка з нагоди другої річниці Революції Гідності (відео)

malyunkuЗ нагоди Дня Гідності та Свободи і другої річниці від початку Революції Гідності інформаційним порталом «Золочів.нет» проводився конкурс малюнків. Усі малюнки будуть передані захисникам України у зону АТО для підняття бойового духу.

Автори кращих робіт отримають патріотичні подарунки від нашого колективу, а це: Заяць Оксанка, Горчинська Ганнуся, Коперчовський Тарас, Стельмах Вітя, Гадевич Уляна, Рущак Демяна, Рущак Соломія та Сукмановська Марія.

Дякуємо керівнику гуртка “Сонечко” при  БФ “Милосердний самарянин для дітей з особливими потребами” та гуртка “Палітра” Центру дитячої та юнацької творчості Галині Гевко за допомогу в проведенні конкурсу.

Залишити відповідь

Next Post

У с.Ясенівці відбулося урочисте відкриття вуличного освітлення (відео)

20 листопада у с.Ясенівці відбулося урочисте відкриття вуличного освітлення по вулиці Львівській. Освітлення проведено за кошти Ясеновецької сільської ради. На урочистість прибули гості: голова Золочівської РДА Недзельський В.Й., директор Ясеновецького НВК Рак М.М., о.Микола Мандрик, Починок А.І., Гулик А.Я., Бомк І.Р., виконавці: директор райсільенерго Канюка Г.А. та головний інженер Криворучко […]