ПРОВЕДЕННЯ МІСЯЧНИКА ОЗЕЛЕНЕННЯ, ПРИБИРАННЯ ТА БЛАГОУСТРОЮ І ДНЯ ДОВКІЛЛЯ У РАЙОНІ

З метою поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, відповідно до розпорядження голови Золочівської районної державної адміністрації від 10 березня 2017 року № 111 “Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля”, з 13 березня до 13 квітня 2017 року проводиться місячник озеленення, прибирання та благоустрою, а 1 квітня 2017 року – День довкілля.
Закликаємо громадськість району впорядкувати прилеглі території біля Ваших домівок, багатоквартирних будинків, парків, скверів – взяти участь у проведенні Дня довкілля – 1 квітня 2017 року.

Золочівська РДА

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині відбулось зіткнення автобуса з легковим авто. Є жертви.

31 березня о 06:32 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Жидачів-Львів у с. П’ятничани, Жидачівського району відбулось зіткнення пасажирського автобуса «Неоплан» з легковим автомобілем «Мерседес». В автобусі на момент зіткнення перебувало 42 пасажири (громадяни Білорусії) та два водії. Внаслідок зіткнення автобус перекинувся у кювет. Внаслідок […]