Проведення відпрацювання щодо попередження виникнення пожеж

Проведення відпрацювання  Струтинської сільської ради щодо попередження виникнення пожеж.

З метою попередження виникнення пожеж, загибелі та травмуванні людей на них 16 січня 2019 року Золочівським РВ ГУ ДСНС України у Львівській області із залученням Золочівського ВП ГУ НП України у Львівській області, Струтинської сільської ради, Золочівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено відпрацювання с.Струтин Струтинської сільської ради Золочівського району.

В ході проведення відпрацювання проведено огляд господарських дворів житлового сектору. З їхніми жителями проведено інструктажі по дотриманню правил пожежної безпеки та поведінки на водних об’єктах в зимовий період та вручались агітаційні листівки на протипожежну тематику по недопущенню пожеж в житловому секторі.


Золочівський районний відділ державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області звертається до жителів району щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів, використання саморобних обігрівачів та газових приладів.

Золочівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Щедрівка у виконанні золочів’ян

Щедрують “Пори року” (Ірина Весна, Ірина Федорчук, Галина Гучко, Ірина Цюрось) та Артур Пушкар, Ігор Миць. Поділіться цим у соцмережах: